Hotel Tigotan Lovers & Friends

4-sterrenhotel gelegen in het hart van Playa de Las Américas, een van de meest gerenommeerde gebieden van Tenerife voor de vrijetijdsbeleving, de restaurants en de stranden. Het hotel is alleen voor volwassenen, perfect voor koppels of groepen vrienden die op zoek zijn naar een paar dagen plezier en ontspanning.

Het Tigotan Lovers & Friends Hotel, alleen voor volwassenen, ligt in het hart van Playa de las Americas, op slechts een steenworp afstand van het strand, met recreatiemogelijkheden en winkels. Het is een ideale keuze voor romantische uitjes of een vakantie met vrienden.

Onder de 416 kamers, sommige met uitzicht op het zwembad en andere met het arrangement van Exclusive halfpension, vermelden we vooral de Romance Rooms, ontworpen voor een verblijf met z'n tweeën, met een geïntegreerd bubbelbad, een kingsize bed en een terras.

De spectaculaire een onovertroffen uitzicht op Playa de las Américas. Daarnaast is er ook nog Café del Mar, het overloopzwembad, de hydromassage, het solarium, de nudisten- en vipruimtes, kortom, alles is aanwezig om te genieten van onvergetelijke momenten onder de zon.

Diensten
  • Direct aan het strand.
  • Alleen voor volwassenen (+18).
  • Rooftop.
  • Halfpension Exclusive.
  • Vitanova Wellness Centre.
  • Guest Experience.
  • Nudistenruimte.
  • A la carte en buffetrestaurants.
Adres
HOTEL TIGOTAN LOVERS & FRIENDS
C/Noelia Afonso Cabrera, 6. Playa de las Américas 38660 ARONA