Herberg Montes de Anaga

Product: Tenerife No Limits

Gelegen in het Landelijk Park Anaga (Parque Rural de Anaga) in het dorp El Bailadero, de herberg is een balkon met uitzicht op de twee hellingen van het Anaga massief.

Het heeft negen kamers met 2, 4 en 6 bedden en is geschikt voor mensen met mobiliteitsproblemen. De faciliteit is ontworpen voor alle soorten bezoekers: Wandelaars, georganiseerde groepen, toeristen, studenten, verenigingen en natuurminnende sporters.

De herberg beschikt over verwarming, woon- en eetkamer, TV- en internetkamer, polyvalente zaal, terras met barbecue, keuken, wasruimte en bergruimte voor materiaal en fietsen.

De beste plaats om te genieten van de rust en stilte die de unieke omgeving van het Landelijk Park Anaga (Parque Rural de Anaga)

Diensten

Toegankelijkheid:
Establecimiento AdaptadoAangepaste accommodatie

Adres
ALBERGUE MONTES DE ANAGA
CARRETERA BAILADERO CHAMORGA, S/N 38129 SANTA CRUZ DE TENERIFE