Landmar Playa La Arena

​​Hotel Landmar Playa La Arena ligt op enkele meters van het bekende vulkanische zandstrand Playa La Arena, in Puerto Santiago, twee kilometer van de beroemde kliffen van de Gigantes en 40 kilometer van de luchthaven van Tenerife Sur.

Dieses Hotel bietet alle notwendigen Annehmlichkeiten, um einen Urlaub im All-Inclusive-System zu verbringen, eine exquisite Küche und eine privilegierte natürliche Umgebung zu genießen, dank der Vorteile der Gegend mit mehr Sonnentagen auf ganz Teneriffa.

Het hotel heeft 4 restaurants, 4 bars, 4 zwembaden, waarvan één met een kinderglijbaan, en biedt ook een compleet entertainmentprogramma voor kinderen en volwassenen dat het verblijf in het hotel tot een onvergetelijke ervaring zal maken.

De Adults Club is de meest exclusieve weddenschap van het Landmar Playa la Arena hotel, met een gepersonaliseerde service voor volwassenen (ouder dan 16 jaar), met toegang tot exclusieve ruimtes die uw verblijf nog aangenamer zullen maken: Infinity Pool met een snackbar, Vip-lounge, met internationale kranten en een selectie van drankjes en snacks, en nog meer toegevoegde waarde die deze eersteklas service vervolledigen: een kussenmenu, gepersonaliseerde incheckbalie, enz.

Diensten

- 432 kamers, waaronder een exclusieve ruimte voor volwassenen

- 4 restaurants

- 4 bar

- 4 zwembaden

- Miniclub

- Gratis Wifi

- Sport- en sportterrein (voetbal, tennis, minigolf, jeu de boules, ping-pong)

Adres
LANDMAR HOTEL PLAYA LA ARENA
C/ Lajial, 4 - Puerto Santiago 38683 SANTIAGO DEL TEIDE